• Anasayfa
  • KURUMSAL
image description

KURUMSAL

Oniks Enerji; enerji sektöründeki bilgi, deneyim, teknoloji, kalite, takım ruhu ve sinerjisi ile bölgesinin lider firması olarak çalışanlarına ve topluma değer katmak vizyonu ile hareket etmektedir.

Firmamızın başarısının ardındaki güç, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan yönetim yaklaşımıdır. Bu yaklaşım yalnızca maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. 

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Kalite anlayışımız her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulanmaktadır. 

Genç, dinamik, yeniliklere açık felsefemiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışımızı ve üretim hedeflerimizi değişik koşullara ve teknolojiye adapte ederken, kurumsal yapımızı sürekli yenileyerek gelişmemizi sürdürüyoruz.